Yarışa hazırız!

Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nda 2012 sezonu bu hafta sonu düzenlenecek olan Haliç yarışıyla başlıyor. Teknemiz, ekipmanlarımız, takımımız ve sponsorlarımızla yarışa hazırız!

2009 sezonundan beri yer aldığımız organizasyonda bu sene hedefimiz büyük. Önceki sezonlarda Argo marka tekneyle katıldığımız şampiyonaya bu sezon kendi üretimimiz olan Angel Offshore ile katılıyoruz.

66 numaralı teknemiz kalıbından kokpitine kadar kendi fabrikamızda üretildi. Sezona birden çok podyum hedefiyle başlıyor ve başaracağımızı düşünüyoruz.

Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan sponsorlarımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İlk teşekkürümüz, Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nı yıllardır başarıyla düzenleyen Işıklar Holding ve markası Architon’a.

Angel Yachts takımı olarak ana sponsorumuz ise, grubumuzun yeni şirketi olan Dr. Angel.

Los Angeles merkezli Dr. Angel, 2012 yılının ortalarında Angel Group tarafından satın alınıp yenilenerek Türkiye merkezli bir dermokozmetik firması haline geldi. Kurumsal çalışmaları süren Dr. Angel, Eylül 2012’de eczaneler ve lüks kozmetik mağazaları başta olmak üzere birçok seçkin merkezde karşılaşacağınız bir marka olacak.

Diğer sponsorlarımız alfabetik sırayla şu şekilde:

Derby Tıraş Bıçakları

Sadece kendini değil, Ali Desidero ismini de marka yapan Derby Tıraş Bıçakları, Angel Yachts sponsorlarından biri.

MyClub Fitness & Life Centers

Türkiye’nin en büyük spor merkezi olan MyClub Fitness & Life Centers, Angel Yachts sponsorlarından biri.

Tokai Çakmakları

1987’den beri Türkiye piyasasında yer alan Japon markası Tokai, bir başka Angel Yachts sponsoru.

Pasifik Özel Güvenlik
Binlerce personeliyle Türkiye çapında görev yapan Pasifik Özel Güvenlik, Angel Yachts’ın güvenliğini sağlarken, aynı zamanda sponsor olarak destek veriyor.

Tüm sponsorlarımıza spora ve takımımıza verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyor, başarıya birlikte koşmayı hedefliyoruz.