Grup Şirketleri

Angel Grup, bünyesinde denizcilik, kozmetik, otomotiv ve enerji gibi çeşitli sektörlerden altı farklı şirket bulunan bir şirketler grubudur.

Angel Yachts
Angel Grup’un ilk şirketi olan Angel Yachts, 1862’de kurulan Bahadır Tersanesi’nin devamı olarak 2005 yılında İstanbul’da faaliyete geçti. 8 – 15 metre arasında dokuz farklı lobster ve trawler modeli bulunan firma, Türkiye’de motor yat sektöründe seri üretime geçen ilk yat üreticisi. Angel Yachts, satış rakamları açısından kendi sınıfında Türkiye’de ilk, Avrupa’da dördüncü firma konumunda.

Bahadır Yatçılık
2008 yılında kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci el tekne alım satımı, ekspertiz ve değerlendirme işlemleri, bakım, onarım ve refit üzerine faaliyet gösteriyor.

Dr. Angel Cosmetics
2010 yılında Los Angeles’da kurulan firma, 2012 yılında Angel Grup tarafından satın alınarak Türkiye merkezli bir dermokozmetik firması haline geldi. Ürünlerini sadece eczane kanalından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Angel Garage
Otomobil modifiye, motor imalatı ve geliştirmesi üzerine faaliyet gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama işleri de yapmaktadır.

Angel Energy
Enerji sektörünün çeşitli dallarında yatırımları bulunan Angel Energy, ağırlıklı olarak rüzgar türbini ve güneş enerji sistemleri ithalatı üzerine faaliyet göstermektedir.

Angel Models
Kadrosunda yerli manken bulundurmayan Angel Models, sadece uluslar arası düzeyde derecesi bulunan yabancı mankenlerle çalışan bir manken & model ajansı olarak faaliyet gösteriyor.

Angel VIP Rental
Lüks araç ve motor yat kiralama konusunda faaliyet gösteren Angel VIP Rental ayrıca İstanbul Boğazı’nda charter hizmeti de vermektedir.