Sık Sorulan Sorular

1. Tekne almak istiyorum ancak belirli bir fikrim yok. Ne yapmalıyım?

Öncelikle tekne sahibi olmak isteyen ancak ne tür bir tekne alacağına karar verememiş müşterilerimizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. İkinci aşamada modellerimiz ve mevcut donanım paketlerimiz arasından müşterimize en uygun tekneleri tespit ederek sunumunu yapıyoruz. Müşterimiz arzu ederse, beğendiği tekne üzerinde ekstra özelleştirmelerin yapıldığı projeler de hazırlıyoruz.

2. Tekne satmak istiyorum. Uygun müşteriyi nasıl bulabilirim?

Teknesini satmak isteyen ancak uygun müşteri bulamayan tekne sahiplerine hem tekne değerlendirmesi konusunda, hem de potansiyel müşteriler konusunda destek veriyoruz. Kendi web sitemiz başta olmak üzere sektörün önemli dergilerinde ve uluslar arası satış sitelerinde ilan ve reklam kampanyaları yürütüyoruz.

3. Proje almak istiyorum.

Müşterilerimizin hayal ettiği tekne, tecrübelerimiz ve teknik kadromuz ile uluslar arası standartlara uygun şekilde projelendirilir.

Proje Konuları

– Gövde, çizim ve hesaplar (deplasman, stabilite, trim)
– Ölçü planı (güverte ve kamera ölçüleri)
– Arma ve yelken planı (ölçüler)
– Na planı (ana posta, boyuna kesit ve detaylar)
– İç yerleşim planı (boyuna kesit, üstten görünüm, enine kesitler)
– Salma çizim ve hesapları
– Dümen pala ve donanım planları, hesapları
– Güverte plan ve donanım dökümü
– Tanklar ve boru bağlantı planı
– Motor yatağı
– Egzoz sistemi
– Elektrik şeması

4. Kendi teknemi kendim yapmak istiyorum.

Angel Yachts, profesyonel zihniyetteki amatör müşterilerine beğendikleri Angel Yachts modellerini kabuk olarak da teslim etmektedir. Ayrıca teknenin içi Angel Yachts modellerinin standart tasarımlarından farklı olarak, müşterinin kendi projesine göre de tasarlanabilir. Bunların da dışında, müşterinin kendi çizdiği ve tasarladığı tekneler de projelendirilerek butik olarak üretilebilir.

5. Tekne üreticisi olmak istiyorum.

Angel Yachts, yat sektörüne girmek isteyen girişimciler için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca tüm Angel Yachts modellerini kabuk olarak teslim etmekte, kalıp dökümü yapmakta, malzeme ve işçilik temin etmektedir. Yeni firmanın kuruluşundan teknelerin suya indirilmesine kadar tüm aşamaları Angel Yachts tarafından hazırlanmakta, sektörde yer almak isteyen her girişimci Angel Yachts desteğiyle yat şirketi sahibi olabilmektedir.