Üretim & Ar-Ge


Türkiye’nin ilk seri imalat tekne üreticisi olan Angel Yachts, 2006 yılında lobster modeliyle başladığı fiber motoryat üretimine bugün 9 farklı modelle devam ediyor. Angel Yachts modelleri arasında Angel Offshore (7,10 m), Angel Captain (7,10 m),  Angel Classic (8.10 m), Angel Fisher (8.60 m), Angel Baby (9.20 m), Supersport (9.90 m), Angel New Family (10.40 m), Angel Lobster 15 (14.90 m) ve Angel Dream (26 m) bulunuyor.

Üretim bandı ve taşeronları dahil 200’e yakın personeliyle yıllık üretim kapasitesini 60’a çıkaran Angel Yachts, Türkiye’de birinci, Avrupa’da dördüncü sırada bulunuyor.

Sadece görsellikle yetinmeyen Angel Yachts modelleri, güç, sürat ve manevra kabiliyetini de tam olarak karşılarlar. Angel Yachts modellerinde demirlemeden günlük ekipmanlara, döşemelerden kullanıcı dostu elektronik pilot sistemlerine kadar tüm donanımlar uyum içinde çalışır. Angel Yachts modelleri, denize sadakatlerini Towing Tank testlerini başarıyla geçerek ispatlarlar.

Sürekli AR-GE yatırımları yapan Angel Yachts’ın bütün modelleri kalıptan jelkotlu olarak çıkıyor. Bu sistem de teknelerin tam olarak hedeflenen renkte dökülmesini ve kullanım süresince boya – bakım maliyetlerini düşürmeyi, daha masrafsız, sağlam ve güvenilir tekneler üretmeyi sağlıyor.

Angel Yachts, müşterilerinin farklı ve özel tekne projelerini de özel proje olarak değerlendirmekte ve kalıptan suya indirmeye kadar tüm planlama ve üretim aşamalarını kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. Bu konuda detaylı bilgi için Özel Projeler sayfamızı inceleyebilirsiniz.