Powerboats & Yachts Dergisinde Angel Fisher Modelimizin İncelemesi Yayınlandı

Powerboats & Yachts dergisi Haziran 2012 sayısında Angel Fisher modelimizin incelemesini yayınladı, ayrıca Offshore 225 final yarışındaki birinciliğimizden de bahsedildi.

Angel Yachts’m 2012 başında piyasaya sürdüğü ve kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaştığı Angel Fisher, iç sularda yat ve balıkçılık keyfini bir arada yaşamak için tasarlanmış. Fisher’ı bilinen yatlardan ayıran en önemli özelliği sadece trawler olması değil. Balıkçı ruhunu en ince ayrıntılarında bile yaşatması. Tam boyu 9.20 metre olan Angel Fisher, oldukça donanımlı bir trawler. Fisher’ın üst kat tasarımı, geleneksel balıkçı teknelerine çok yakın bir görünüm sergiliyor. Angel Yachts’ın jelkottan renkli tekne çıkarma teknolojisinin etkisiyle rengârenk modelleri üretilen Angel Fisher, birbirinden farklı borda ve üst bina renkleriyle de su üzerinde farklı ve şık duruyor. Teknenin balıkçı ruhunu yansıtan detaylardan biri de arka platformun yapısında kendini gösteriyor. Motoryatların suya en yakın bölümü olan platform, Angel Fisher’da çok büyük tutulmuş.

Geniş platform aynı zamanda güneşlenmek için, denize girmek için hatta yemek yemek için bile keyifli ve kullanışlı bir mekan olmuş. Platformun genişliği, tekne açıkta demirlendiğinde havuzluğa bile çıkmadan saatlerce üzerinde vakit geçirilebilecek rahatlığı sağlıyor. Angel Fisher’ın arka platformu bu amaçlarla kullanılabildiği gibi, geniş boyutları sayesinde jet-ski veya merdiven altındaki yatağın arkasında konumlandırılan motor, ağırlık dağılımı için maksimum denge sağlıyor. Motorun arkasında ve çevresinde ise temiz ve kirli su depoları, yakıt tankı gibi bölümler bulunuyor.

90 hp benzinli Suzuki,97 hp dizel Massey Marine ve 225 hp dizel Perkins motor seçenekleriyle piyasaya sunulan Angel Fisher, müşteri isteğine göre farklı motorlarla da donatılabiliyor. Angel Yachts, şu anda Türkiye karasularıda 400 Hp motora sahip olan bir Angel Fisher’ın bulunduğunu da hatırlatıyor.

9.20 metrelik boyuyla hiç de kçük sayılmayan Angel Fisher’m en büyük süprizi ise fiyatlarında gizli. Yüksek kaliteli işçilikle üretilen Angel Fisher, dört kişilik yatak alanı, banyo, tuvalet,mutfak gibi önemli özellikleriyle birlikte 39.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla piyasada bulunuyor.

ANGEL YACHTS
angelyachts.com.tr
+90 (216) 304 10 55

 

Bu esnada Angel Yacht ve WD40 takımları da şamandıra ihlalleri yüzünden Stop & Go (dur-kalk) cezası aldılar. Angel Yacht buna rağmen yarışı 4. Sırada tamamlamayı başardı.

Palladium Alışveriş Merkezi Grand Prix 2’de birincilik kürsüsüne çıkan isim ise sezon boyunca podyum için hayli mücadele veren 66 numarayla yarışan Angel Yachts takımı oldu. Cengiz Şıklaroğlu – Uğur Yelken’in pilotajındaki Angel Yachts teknesi 54.02.637’lik zamanla ilk kez podyumda birincilik kupasıyla 2012 sezonunu kapatmış oldu.