Angel Giant Shark 100

Angel Yachts olarak hedefimiz sınıfının en ulaşılabilir teknelerini üretmek. Yıllardır bu amaçla çalışıyoruz ve Angel Baby ve Angel Fisher gibi uygun fiyatlı yatlarımızın hem satış rakamları hem de müşteri memnuniyeti, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Ancak Avrupa pazarındaki hızlı yükselişimiz, büyük modellere de ihtiyaç duymamıza neden oldu. Giant serisini de bu nedenle piyasaya sürüyoruz. Bu serimiz her ne kadar büyük teknelerden oluşsa da, fiyatları açısından sınıflarında en ulaşılabilir tekneler olmaya devam ediyorlar.

Angel Giant Shark 100, ürün yelpazemizin en büyük üyesi olarak 30 metrelik boyu ile bugün sizlere merhaba diyor.

Angel Giant Shark 100, konforu, lüks ve azameti bir arada sunuyor.

Uzunluğu 30 metre, genişliği 7 metre olan modelimizin su kesim yüksekliği 2.20 metre. Ağırlığı 105 ton olan teknemizde 2.500 litre temiz su, 1.200 litre gri su ve 1.500 litre atık su kapasitesinin yanında 14.000 litrelik de yakıt deposu bulunuyor.

Angel Giant Shark 100’ün içi geniş bir villa gibi. Müstakil banyolu ve jakuzili üç yatak odasında üç çift rahatlıkla konaklarken, müstakil banyolu tek kişilik yatak odalarında altı kişi konaklayabiliyor. Lüks mobilyalarla, şık detaylarla ve yüksek teknolojiyle donatılan salonlar, yemek odaları ve iç mekân lüks bir villadan farksız tasarlanıyor. Aerodinamik gövde ve hidrodinamik alt yapısı ile en üst düzeyde güç ve tork sağlayarak sürüş zevkini doruğa çıkarıyor.

Angel Giant Shark 100, diğer modellerimiz gibi Bronze, Silver ve Gold’un yanı sıra, Premium paket donanıma da sahip ve fiyatları 1.950.000 Euro ile 5.200.000 Euro arasında değişiyor.

Angel Yachts’ın en lüks ve büyük modeli olan Giant Shark 100’ün donanım paketlerini ve fotoğraflarını buradan inceleyebilirsiniz.